0%

O WYDARZENIU

Czym jest Holy Spirit Night

Wierzymy, że niezależnie od wieku i tego kim jesteś, Duch Święty, który kierował służbą i życiem pierwszych uczniów Kościoła, również pragnie manifestować swoją moc w naszych czasach.

Celem HSN jest stworzenie platformy jedności, w której poprzez Słowo i głębokie uwielbienie tysiące młodych ludzi nawróci się i doświadczy dotyku Ducha Świętego.

Widzimy, jak nasze pokolenie potrzebuje przebudzenia serc, dlatego takie spotkania łączą już setki kościołów różnych wyznań w 35 miastach Europy.

HSN w Polsce 2019

W tym roku Noc Ducha Świętego rozszerza swoje granice. Jedno z największych wydarzeń, w których możesz być wypełniony duchowo, poczuć obecność Ducha Świętego i obudzić się dla nowych osiągnięć dla chwały Bożej, odbędzie się po raz pierwszy w Polsce. Nie przegap tego!

Zespół budujący wspólnotę

Martin Smith

Martin Smith

Martin Smith to chrześcijański piosenkarz, który był liderem grupy uwielbienia Delirious. Ostatnio Smith pracuje nad tworzeniem nowych piosenek, dużo podróżuje i prowadzi uwielbienie na różnych konferencjach, w tym Night Spirit Night.

Wierzy, że Bóg w cudowny sposób pracuje z sercem człowieka poprzez uwielbienie. „Śpiew jest naturalną reakcją, gdy cieszymy się, jesteśmy szczęśliwi lub zadowoleni. Kiedy Bóg usuwa grzech z naszego życia, przebacza nam i nazywa nas swoimi dziećmi, jest to jeden z najbardziej radosnych momentów życia, a osobiste relacje z Bogiem i oddawanie czci Bogu jest kluczem do zmian w naszym życiu duchowym. Uwielbienie jest naszą bronią przeciwko diabłu”, — mówi Smith.

MÓWCY

Ben Fitzgerald

Ben Fitzgerald jest kierownikiem Awakening Europe i GODfest Ministries.

Dużo czasu spędza podróżując jako ewangelista. Przez kilka lat był pastorem w Bethel Church, Redding, California (Bethel Church w Redding, Kalifornia).

Ben żyje pragnieniem osiągnięcia celu — pokazać światu Jezusa poprzez swój sposób życia i nieść dobrą nowinę o Królestwie Bożym do narodów.

Jean-Luc Traksel

Jean-Luc Traksel, lider Europe Shall Be Saved (ESBS),wierzy, że Duch Boży wykona wspaniałą pracę w sercach Europejczyków.  

Markus Wentz

Markus Wentz, ewangelista, kierownik i wizjoner Nocy Ducha Świętego, przedstawiciel CV w Europie, yesHEis bloger.

Marcus i jego żona Elsa są starszymi liderami młodzieżowymi kościoła Gospel Forum w Stuttgarcie w południowych Niemczech.

Jego celem jest  za pomocą Holy Spirit Night dać ludziom możliwość osobistego wyboru pójścia za Jezusem Chrystusem i stworzenia platformy, na której nadprzyrodzona moc Boga może być efektywna w tym pokoleniu.

Eugene Voight

Eugene Voight jest chrześcijańskim mówcą motywacyjnym i koordynatorem Holy Spirit Night w Europie Wschodniej.

W wieku 18 lat został pastorem młodzieżowym, organizował ruch „4U Youth”. Po 16 latach aktywnej służby dla młodzieży, Eugeniusz poczuł potrzebę szkolenia, instruowania i kultywowania nowych przywódców.

On i jego zespół wierzą, że Bóg ma swój specjalny plan dla każdego kraju w Europie Wschodniej i że Królestwo Boże będzie się rozprzestrzeniać w każdym regionie.

Chcesz być częścią?

Dołącz:

PARTNERSTWO

Noc Ducha Świętego istnieje od ponad 20 lat, zbierając pełne stadiony, by chwalić Boga i modlić się. Podobne spotkania zjednoczyły już setki kościołów różnych wyznań w 7 krajach i 25 miastach Europy. To wydarzenie stało się możliwe, ponieważ tysiące ludzi w różnym wieku i na różnych stanowiskach, z różnych krajów i kościołów postanowiło wnieść swój wkład w realizację dzieła Bożego! Wzywamy was, abyście stali się częścią tego wielkiego wydarzenia, przez które Jezus działaniem Ducha Świętego, zmienia pokolenie! Wierzymy, że Bóg będzie wam osobiście błogosławił, jeśli będziecie  mogli wesprzeć to wydarzenie swoimi finansami, aby odrodzenie mogło mieć miejsce w centrum Polski. Holy Spirit Night nie odbędzie się bez waszego udziału!

WOLONTARIUSZE

Wielu chrześcijan na całym świecie zjednoczyło się, aby realizować te wydarzenie.

Możesz dołączyć do tego ruchu i stać się częścią Holy Spirit Night w twoim regionie!

Pomożemy Ci znaleźć swoje miejsce w służbie i ujawnić swoje dary i talenty. Dołącz do nas już teraz!

KONTAKT

HOLYSPIRITNIGHT 2019

Data: 18.09
Miejsce: ELEKTRONOWA 10 Warszawa

Email: hsn.unity@gmail.com
Phone: +48604538188