0%

O WYDARZENIU

Czym jest Holy Spirit Night

Wierzymy, że niezależnie od wieku i tego kim jesteś, Duch Święty, który kierował służbą i życiem pierwszych uczniów Kościoła, również pragnie manifestować swoją moc w naszych czasach.

Celem HSN jest stworzenie platformy jedności, w której poprzez Słowo i głębokie uwielbienie tysiące młodych ludzi nawróci się i doświadczy dotyku Ducha Świętego.

Widzimy, jak nasze pokolenie potrzebuje przebudzenia serc, dlatego takie spotkania łączą już setki kościołów różnych wyznań w 35 miastach Europy.

HSN w Polsce 2019

W tym roku Noc Ducha Świętego rozszerza swoje granice. Jedno z największych wydarzeń, w których możesz być wypełniony duchowo, poczuć obecność Ducha Świętego i obudzić się dla nowych osiągnięć dla chwały Bożej, odbędzie się po raz pierwszy w Polsce. Nie przegap tego!

Zespół budujący wspólnotę

Martin Smith

Martin Smith

Martin Smith to chrześcijański piosenkarz, który był liderem grupy uwielbienia Delirious. Ostatnio Smith pracuje nad tworzeniem nowych piosenek, dużo podróżuje i prowadzi uwielbienie na różnych konferencjach, w tym Night Spirit Night.

Wierzy, że Bóg w cudowny sposób pracuje z sercem człowieka poprzez uwielbienie. „Śpiew jest naturalną reakcją, gdy cieszymy się, jesteśmy szczęśliwi lub zadowoleni. Kiedy Bóg usuwa grzech z naszego życia, przebacza nam i nazywa nas swoimi dziećmi, jest to jeden z najbardziej radosnych momentów życia, a osobiste relacje z Bogiem i oddawanie czci Bogu jest kluczem do zmian w naszym życiu duchowym. Uwielbienie jest naszą bronią przeciwko diabłu”, — mówi Smith.

Chris Quilala

Chris Quilala

Chris Quilala — chrześcijański piosenkarz i lider uwielbienia z zespołu Jesus Culture, który gra chrześcijański pop i współczesną muzykę uwielbieniową. Przez kilka lat był perkusistą w zespole Bethel Music.

«Jako chrześcijanie, mamy szansę na tej Ziemi oddawać Bogu ofiarę uwielbienia, ponieważ kiedy dotrzemy do Nieba, nie będzie to już ofiara. Naszą ofiarą jest oddawanie czci w najtrudniejszych momentach naszego życia, wyśpiewywanie pieśni, modlitwa o tych, którzy potrzebują uzdrowienia lub cudu. To jest naprawdę trudne.» — Chris Quilala

MÓWCY

Ben Fitzgerald

Ben Fitzgerald jest kierownikiem Awakening Europe i GODfest Ministries.

Dużo czasu spędza podróżując jako ewangelista. Przez kilka lat był pastorem w Bethel Church, Redding, California (Bethel Church w Redding, Kalifornia).

Ben żyje pragnieniem osiągnięcia celu — pokazać światu Jezusa poprzez swój sposób życia i nieść dobrą nowinę o Królestwie Bożym do narodów.

Jean-Luc Traksel

Jean-Luc Traksel, lider Europe Shall Be Saved (ESBS),wierzy, że Duch Boży wykona wspaniałą pracę w sercach Europejczyków.  

Markus Wentz

Markus Wentz, ewangelista, kierownik i wizjoner Nocy Ducha Świętego, przedstawiciel CV w Europie, yesHEis bloger.

Marcus i jego żona Elsa są starszymi liderami młodzieżowymi kościoła Gospel Forum w Stuttgarcie w południowych Niemczech.

Jego celem jest  za pomocą Holy Spirit Night dać ludziom możliwość osobistego wyboru pójścia za Jezusem Chrystusem i stworzenia platformy, na której nadprzyrodzona moc Boga może być efektywna w tym pokoleniu.

Eugene Voight

Eugene Voight jest chrześcijańskim mówcą motywacyjnym i koordynatorem Holy Spirit Night w Europie Wschodniej.

W wieku 18 lat został pastorem młodzieżowym, organizował ruch „4U Youth”. Po 16 latach aktywnej służby dla młodzieży, Eugeniusz poczuł potrzebę szkolenia, instruowania i kultywowania nowych przywódców.

On i jego zespół wierzą, że Bóg ma swój specjalny plan dla każdego kraju w Europie Wschodniej i że Królestwo Boże będzie się rozprzestrzeniać w każdym regionie.

Chcesz być częścią?

Dołącz:

PARTNERSTWO

Noc Ducha Świętego istnieje od ponad 20 lat, zbierając pełne stadiony, by chwalić Boga i modlić się. Podobne spotkania zjednoczyły już setki kościołów różnych wyznań w 7 krajach i 25 miastach Europy. To wydarzenie stało się możliwe, ponieważ tysiące ludzi w różnym wieku i na różnych stanowiskach, z różnych krajów i kościołów postanowiło wnieść swój wkład w realizację dzieła Bożego! Wzywamy was, abyście stali się częścią tego wielkiego wydarzenia, przez które Jezus działaniem Ducha Świętego, zmienia pokolenie! Wierzymy, że Bóg będzie wam osobiście błogosławił, jeśli będziecie  mogli wesprzeć to wydarzenie swoimi finansami, aby odrodzenie mogło mieć miejsce w centrum Polski. Holy Spirit Night nie odbędzie się bez waszego udziału!

WOLONTARIUSZE

Wielu chrześcijan na całym świecie zjednoczyło się, aby realizować te wydarzenie.

Możesz dołączyć do tego ruchu i stać się częścią Holy Spirit Night w twoim regionie!

Pomożemy Ci znaleźć swoje miejsce w służbie i ujawnić swoje dary i talenty. Dołącz do nas już teraz!

KONTAKT

HOLYSPIRITNIGHT 2019

Data: 18.09
Miejsce: ELEKTRONOWA 10 Warszawa

Email: hsn.unity@gmail.com
Phone: +48604538188

INSTAGRAM

  • Warszawo, było cudownie! ❤️ Mamy nadzieję, że macie błogosławiony czas teraz, bo nie chodzi o wydarzenia. Chodzi o naszą codzienność. 
Codzienne walki i decyzję. Codzienną determinację by iść za Bogiem, słuchając Ducha Świętego! 🔥🔥 Przeżyliście coś fajnego? Napiszcie na naszą skrzynkę FB Holy Spirit Night Poland! Chcemy to usłyszeć! 🙌🏻 Miejcie dobry dzień! 😊
#holyspiritnight
#holyspiritnightpol
  • UPDATE 📢📢📢 UWAGA! UWAGA! UWAGA! 🔥🔥🔥
Nie przegap tego!
Dowiedzieliśmy się o informacji z ostatniej chwili! 
Czekamy na Ciebie na otwartych warsztatach na temat przywództwa i uwielbienia 🙌
◽️Dziś / 15:30-16:30
◽️Elektronowa 10

Nie wiedzieliśmy o tym wcześniej, więc przepraszamy za to, że dla niektórych może być ona niedogodna 😞 
Zapraszamy tych, którzy dadzą radę dotrzeć wcześniej! 
Do zobaczenia 🎉🎉🎉
#holyspiritnight 
#holyspiritnightpol
  • JUŻ DZIŚ! 🔥❤️🔥 HSN w końcu przyjedzie dziś wieczorem do Warszawy!💫
⚠️Bilet można kupić przy wejściu, rejestracja jest otwarta od 16:00 do 18:00 ⚠️
Czekamy na Ciebie na Elektronowa 10, to będzie niesamowicie! 🎉🎉🎉
#holyspiritnight 
#holyspiritnightpol
  • WARSZAWA / ELEKTRONOWA 10 / 18:00

Pozostał 1 dzień do Holy Spirit Night 😱😱😱 Już jutro 🔥

#holyspiritnight
#holyspiritnightpol
  • WARSZAWA / 18:00 / ELEKTRONOWA 10 
Holy Spirit Night już za 1 dzień 💫
Czas się przygotować na to wydarzenie!
⠀
Poniżej znajdziesz listę kilku kroków, które pomogą Ci w oczekiwaniu:
◾️Subskrybuj nasz profil
◾️Daj znać znajomym, że będziesz i weź kogoś z nich ze sobą!
◾️Sprawdź, jak dojechać na miejsce.
◾️Nie zapomnij kupić i wydrukować biletu / Zarejestrować się
◾️Bądź rewolucją miłości w Twoim otoczeniu
⠀
Jesteśmy bardzo podekscytowani, a Ty?? 🔥🔥🔥
⠀
#holyspiritnight
#holyspiritnightpol
  • To już koniec tygodnia, ale pamiętasz, że zostały jeszcze 2 dni? 😱

Holy Spirit Night — to będzie naprawde mega 🔥 🔥 🔥

#holyspiritnight
#holyspiritnightpol