0%

ПРО ПОДІЮ

Що таке Holy Spirit Night

Ми віримо, що незалежно від віку і положення в суспільстві, Святий Дух, Який спрямовував служіння і життя учнів Першої церкви, хоче також могутньо проявлятися і в наш час.

Мета HSN – це створення платформи єдності, де через Слово і глибоке поклоніння тисячі молодих людей звертаються до Бога і переживають дотик Святого Духа.

Ми бачимо, як наше покоління має потребу в пробудженні сердець, тому подібні зустрічі вже об’єднують сотні церков з різних деномінацій в 35 містах Європи.

HSN в Україні 2019

Цього року Holy Spirit Night розширює свої межі.
Одне з наймасштабніших подій, де ви зможете насититися духовно, відчути присутність Святого Духа і прокинутися для нових звершень для Слави Бога, пройде в трьох великих містах країни – Дніпро, Одеса і Харків.
Не пропустіть цей захід в своєму регіоні!

Тема HSN

Біблія говорить, що любов понад усе на світі:
“Тепер же зостаються: віра, надія, любов - цих троє; але найбільша з них - любов”.
Сьогодні християнське суспільство, як ніколи, потребує зміни сердець.
Ми не відчуваємо гонінь, спокійно маємо можливість відвідувати церкву, нам не доводиться відстоювати віру. При цьому ми стали згасати - наш дух потребує перезавантаження.
Нам потрібна Революція любові!
Revolutio в перекладі з латинської, означає – поворот. А також радикальні, глибокі, і дуже якісні зміни – певні зміни, які докорінно відрізняються від попереднього стану. Саме така революція сердець потрібна нашому поколінню. І вона здатна змінити хід подій в цьому світі.
«Приверни нас до Себе, о Господи, і вернемось ми, віднови наші дні, як давніше було!»

КОМАНДА ХВАЛИ

Worship Central London

Worship Central London

IFOUND WORSHIP

ifound worship — команда музикантів з різних церков, зібраних разом сильною любов‘ю до Бога і музики. З‘єднані видінням робити максимально якісну музику, з глибоким змістом, для розповсюдження євангелія тою мовою, яка буде зрозумілою людям у той час, в якому ми зараз живемо.

СПІКЕРИ

Бен Фіцджеральд

Жан-Люк Трексель

Маркус Венц

Маркус Венц – євангелист, керівник та візіонер Holy Spirit Night, представник CV в Європі, yesHEis, блогер. Маркус разом з дружиною Ельзою є старшими молодіжними лідерами в церкві Gospel Forum у Штутгарті на Півдні у Німеччини. Його мета – через Holy Spirit Night дати людям можливість вільного вибору слідкувати за Ісусом Христом та створити платформу, на якій надприродна сила Бога зможе Бути ефективною в цьому поколінні.

Євген Войт

Євген Войт – християнський мотиваційний спікер та координатор служіння Holy Spirit Night в Східній Європі. У 18 років став молодіжним пастором, організувавши рух «4U Youth». Через 16 років активного служіння для молоді, Євген відчув необхідність навчати, наставляти та зрощувати нових лідерів. Він та його команда вірять в те, що у Бога є свій особливий план для кожної країни Східної Європи і, що Царство Боже буде розширюватися в кожному регіоні.

Антон Тищенко

Антон Тищенко – єпископ харківського регіону церков «Нове Покоління», молодіжний пастор церкви «NG|YOUTH» в Харкові, місіонер-євангелист, автор 4-х християнських книг.

В 17 років почав їздити по містам і селам з євангелізаційним служінням «Палатка Чудес», в 19 вже став молодіжним пастором. Служіння «Палатка Чудес» трансформувалось у міжнародні євангелізаційні крусейди, з якими він відвідав Пакистан, Непал, Індію та Камбоджу.

В 2012 році Антон відкрив церкву в одному з районів Харкова. На сьогоднішній день він є єпископом 26-ти церков «Нове Покоління» в Харкові та області, які налічують вже понад 2 000 людей. Гість багатьох християнських конференцій в Україні та за кордоном.

Олексій Мензатов

Олексій Мензатов – тренер та мотиваційний християнський спікер, а також координатор руху Holy Spirit Night в Україні.

Багатодітний батько, серце якого горить щодо пробудження серед молодих людей.

Вірить та прикладає свої зусилля для того, щоб молодь духовно розвивалася та пізнавала, хто такий живий Бог та які зміни Він може звершити в їх житті.

Хочеш стати учасником?

ПРИЄДНУЙСЯ:

ПАРТНЕРСТВО

Holy Spirit Night проводится более 20 лет, собирая полные стадионы для прославления Бога и молитвы. Подобные встречи уже объединили сотни церквей из разных деноминаций в 7 странах и 25 городах Европы. Это событие стало возможным, потому что тысячи людей разного возраста и положения, с разных стран и церквей приняли решение сделать свой вклад в реализацию Божьего дела! Призываем вас стать частью этого масштабного события, через которое Иисус действием Духа Святого меняет поколение!

Мы верим, что Бог особенно благословит вас, если вы сможете поддержать это мероприятие своими финансами для того, чтобы произошло пробуждение в самых крупных регионах Украины.

Holy Spirit Night не состоится без вашего участия!

ВОЛОНТЕРЫ

Множество христиан по всему миру объединились, чтобы сделать это событие реальным.

Вы можете присоединиться к этому движению и стать частью Holy Spirit Night в своем регионе!

Мы поможем вам найти свое место в служении и реализовать свои дары и таланты. Присоединяйтесь к нам уже сейчас!

КОНТАКТИ

HolySpiritNight 2019

E-mail: hsn.unity@gmail.com
Tel.: +380667728886

Ваше ім“я (обов“язково)

Email (обов“язково)

Ваше повідомлення

HolySpiritNIght 2019 Одеса

Адреса:

Палац культури студентів ОНПУ

проспект Шевченка, 1а, Одеса

HolySpiritNight 2019 ДНІПРО

Адреса:

ДК Шинник

проспект Богдана Хмельницького, 118А, Дніпро

HolySpiritNight 2019 ХАРКІВ

Адреса:

Харківський палац спорту

проспект Петра Григоренка, 2, Харкiв